مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت و فروش زغال در کرمانشاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید زغال(charcoal)فشرده عمدهقیمت و فروش زغال
قیمت و فروش زغال

قیمت و فروش انواع زغال در کرمانشاه بشکل عمده و فله ای بصورت حضوری و غیر حضوری بصورت بیست و چهار ساعته در طول روز امکان پذیر است. انواع زغال ها در بازار کرمانشاه بشکل سنتی و مدرن صنعتی در کیفیت های مختلف به قیمت ها مختلف موجود می باشد. اگر بخواهید در مورد انواع زغال موجود در بازارهای کرمانشاه اطلاع داشته باشید، در کل زغال ها به دو گروه سنتی جنکلی و صنعتی فشرده تقسیم می شوند. زغال های سنتی برای مصارف مختلف مانند، بخت پز،قلیان و گرمایش و… در بازارها به فروش می رسند.زغال های سنتی بشکل چوب، قلمی، سکه ای و بافوری و غیره می توانند باشند.زغال های صنعتی یا فشرده که به زغال های چینی نیز معرف هستند، بشکل ها و قالب های مختلف برای مصارف متفاوت با کیفیت های گوناگون تولید و به بازار عرضه میشوند.

زغال فشرده

تولید زغال(charcoal)فشرده عمده

از ترکیب و مخلوط کردن درصد مشخصی از مواد طبیعی تجدید پذیر بخش کشاورزی مانند خاک اره مرطوب , خاک اره خشک انواع چوب ها و همچنین خاک زغال معمولی و پودر پوست گردو و پودر پوست پسته که مواد اولیه و تشکیل دهنده  زغال چینی هستند، با فرمول خاص در قالب های مختلف قرار گرفته و بریکت(زغال خام) بدست می آید که بعد از رفتن به کوره و کربن ، رطوبت گیری شدن  زغال فشرده آماده میشود،

زغال قالبی

قیمت و فروش زغال

قیمت و فروش زغال در بازارهای کرمانشاه همانند بقیه بازارهای زغال کشور تابع عوامل مختلف محیطی و محاطی قرار دارد، مواد اولیه، حامل های انرزی، تجهیزات و نیروی انسانی از جمله عواملی هستند که بطور مستقیم بر قیمت و فروش زغال در کشور تاثیر گذار هستند. در حالی که بازار زغال در کشور علاوه بر عوامل تولید ان، به عوامل محیطی مانند قیمت ارز،سیاست های مالیاتی ، قوانین دولتی و رفتار رقبای خارجی شدیدآ”بستگی دارد. در این راستا “مجموعه تولیدی، تجاری آراز زغال” آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش به کلیه فعالان بازار زغال می باشد.

“قیمت و فروش زغال در کرمانشاه”

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.