مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع زغال فشرده مخصوص قلیان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع زغال فشردهبهترین زغال مخصوص قلیان
زغال مخصوص قلیان
زغال فشرده
زغال فشرده خصوص قلیان و دستگاه اکسترودر زغال(ذغال)

انواع  زغال فشرده مخصوص قلیان وجود دارد که با توجه به نوع ماده اولیه استفاده شده در آن و روش ترکیب در تولید آن ،مرغوبیت و کیفیت‌ متفاوتی می توانند داشته باشد؛ از جمله زغال  قلیان نارگیل، زغال قلیان لیمو، مو ،بلوط، پسته، راش، سیب، انجیر و… . در مناطق  مختلف کشور بسته به در دسترس بودن هر کدام از این درخت ها و نوع چوب‌ آن ها  انواع زغال فشرده مخصوص قلیان تولید می شود. مصرف‌کنندگان همیشه به دنبال انواع زغال فشرده مخصوص قلیان مرغوب و با کیفیت  و با قیمت مقرون به صرفه هستند. پیدا کردن ذغال مرغوب و با کیفیت برای تجار و مصرف کنندگان کاری بسی دشوار است . در این راستا مجموعه  تولیدی و بازرگانی آراز ذغال مفتخر است که  تجار و مصرف کنندگان را در راهنمایی و تامین هر نوع ذغال فشرده(چینی)  مخصوص  قلیان همراهی نماید.

 

انواع زغال فشرده

انواع زغال (ذغال ) فشرده مخصوص قلیان وجود دارد که هر کدام  استفاده متفاوتی هم دارند، مانند زغال قلیان لیمو، زغال قلیان فشرده، زغال پخت و پز،زغال کبابی، زغال توتون و تنباکو، زغال فشرده شمش ، زغال قالبی،،زغال فشرده قلیانی پسته،زغال سکه ای یا برشی،زغال بامبو،زغال چینی،زغال قلیان نارگیل. زغال قلیان میوه ای .

بهترین زغال مخصوص قلیان

بهترین زغال مخصوص قلیان از چوب انواع درختان معطر همچون چوپ درخت لیمو، درخت پرتقال، درخت سیب ، درخت انجیر ، بلوط  و … تولید می شود، از بین انواع ذغال مخصوص قلیان ، زغال لیموشیرین و پرتغال در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است و طرفداران زیادی هم  دارد .

بهترین زغال مخصوص قلیان باید سریع روشن و سرخ شده و پر حرارت گردد و کمتر از ده دقیقه آماده شده و بدون تبدیل به خاکستر چهار تا پنچ ساعت بسوزد و جرقه ، بو ، دود و خاکستری نداشته باشد .معمولا بهترین زغال مخصوص قلیان نباید سردرد داشته باشد.

 دو نوع زغال مخصوص قلیان وجود دارد، نوع اول زغال لیمو است که از چوب درخت لیمو شیرین و یا پرتغال تولید  میشود و نوع دوم  آن زغال فشرده (چینی) است.

 

 

 

 

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.