مشاوره و سفارش

زغال

زغال یا ذغال ؛ این محصول کاربردی برای راحت ‌تر کردن امور جهت تولید آتش؛ اختراعی که سال‌ های زیادی است مورد استفاده قرار گرفته و می‌ گیرد.زغال چوب یا اَنْگِشْت، مادهٔ سبک، شکننده و سیاه‌رنگ باقی‌مانده از نیم‌سوختن چوب یا دیگر اندام‌های گیاهی و جانوری است که قسمت اعظم ترکیبات آن‌ها تبدیل به کربن شده باشد. این کربن ناخالص از ۸۵ تا ۹۸ درصد کربن تشکیل شده‌است.

زغال فشرده

زغال لیمو

همه ی ذغال هایی که از چوب درختان مرکبات مانند (لیمو شیرین ، پرتغال و…) ساخته می شوند ذغال لیمو می گویند.یکی از بهترین ذغال ها برای قلیان می باشد.ذغال لیمو با کیفیت براق است حرارت و دوام بسیار بالایی دارد همچنین زود سرخ می شود و دیر خاموش می شود.ذغال لیمو به روش صنعتی تولید می شود.

زغال فشرده

ذغال فشرده ، یا ذغال چینی و یا ذغال صنعتی ، ذغالی است که مراحل و روش تولیدی متفاوت از ذغال های جنکلی یا همان معمولی دارد .و کیفیتی به مراتب عالی تر از زغال سنتی دارد. ذغال فشرده ،از ترکیب سه مواد اولیه کاملا ارگانیک بدست می آید ، بطوریکه مواد اولیه با فرمول خاص ترکیب شده و به وسیله ی دستگاه های مدرن ، قالب گیری وفشرده و کربن زدایی می شود بدین ترتیب ذغال فشرده یا چینی تولید می شود. این ذغال از ترکیب سه مواد یعنی خاک اره ، پوست گردو، پسته و بادام و .. ، و خاک ذغال بدست می آید. این ذغال ،مصارف متفاوتی دارد. بدون دود ، بو و خاکستری است. و مدت سوخت آن معمولا بیشتر از یک و نیم ساعت و مدت گرمایش می تواند تا بیست چهار ساعت باقی بماند .و در هرمرحله مصرف می توان خاموش کرد و بعدا” استفاده نمود.

بریکت

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع زغال

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

mehdi.mogaddam49@gmail.com

مشاوره و فروش

مدیر مجموعه آراز

مهدی مقدم