مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه زغال فشرده چینی – آراز زغال

آنچه در این مقاله می خوانید...

 تولید زغال فشرده چینیخرید و فروش زغال
کارخانه زغال فشرده چینی

کارخانه زغال فشرده چینی و زغال سنگ در افغانستان، در هر منطقه ای از کشور ما با توجه به تنوع درختان در کشور و شرایط آب و هوایی، دارای پراکندگی یکسانی نیست. چرا که مواد اولیه تولید زغال فشرده چینی از ضایعات انواع درختان در مناطق مختلف کشور  تهیه می شود، وکشور هم بدلیل شرایط متفاوت آب و هوایی، مساعد برای رشد درختان در همه مناطق نیست، بدین جهت در بعضی از مناطق کشور دسترسی به مواد اولیه راحتر از مناطق دیگر  است.پس تمرکز استقرار کارخانجات تولید زغال فشرده چینی در بعضی از مناطق بیشتر است. امروزه کارخانجات زغال فشرده چینی در کشور، به دو شکل با مجوز و بدون مجوز از وزارت صمت در حال فعالیت هستند.

کارخانه زغال فشرده

 تولید زغال فشرده چینی

“مجموعه تولیدی،تجاری آراز زغال”با داشتن سابقه ایی چندین ساله در زمینه ی تولید و تجارت زغال فشرده چینی اقدام به مشاوره و فروش انواع زغال فشرده چینی و زغال سنگ کیلویی در سراسر کشور، و صادرات به کشورها دیگر نموده است. تولید این محصول جزء مشاغل پُر درآمد با سود آوری عالی است.تولید این محصول به دو شکل، با مجوز وزارت صمت و بدون مجوز از وزارت صمت بصورت زیرپله ای صورت میگیرد. داشتن مجوز مستلزم رعایت بعضی مقررات است و در ضمن امکان صادرات محصولات این کارخانجات وجود دارد،بطوری که برای محصولات کارخانجات بدون مجوز  امکان صادرات وجود ندارد. این درحالی است که بیشترین درآمد و سود این شغل در صادرات آن به کشورهای خارجی است. تولید بدون گرفتن مجوز، یعنی خالی کردن میدان به نفع رقباست.

زغال فشرده چینی
زغال فشرده کبابی

 

خرید و فروش زغال

اگر شما هم به فکر این هستید که بعنوان  خریدار و فروشنده عمده زغال وارد بازار زغال فشرده چینی شوید، یا اینکه جز آن گروه از افرادی هستید که علاقمند به راه اندازی بساط  پخت وپز کبابی و قلیان و چای آتشی و … با زغال بدون بو، بدون دود، با خاکستری کم و سوخت عالی می باشید، لازم است شناخت کافی از کیفیت و ترکیبات این زغال داشته باشید. زغال فشرده چینی باید از مواد اولیه مرغوب تهیه و تولید شود، تا در تهیه غذایی کبابی و چای آتشی تاثیر منفی در کیفیت آن نداشته باشد. و در مصرف قلیان باعث سردرد نشود، شناخت زغال درجه یک و با کیفیت از اولین شروط وارد شدن به بازار این محصول است. “مجموعه تولیدی، تجاری آراز زغال” مشاور امین برای همه خریداران و فروشندگان این محصول است.

(کارخانه زغال فشرده چینی)

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.