مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زغال فشرده چینی کیلویی در شرکت های تولید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر یک دست سوزی زغال بر قیمت آنقیمت زغال فشرده فله ای درجه یک

قیمت زغال فشرده چینی کیلویی در شرکت های تولیدی کمتر از بازار می باشد، چون بدون واسطه و به صورت مستقیم محصول را در اختیار مشتریان می گذارند.‌ زغال فشرده، با نام های مختلفی مانند زغال چینی، زغال صنعتی و زغال قالبی شناخته می شود که از ترکیب خاک زغال، پوست گردو و خاک اره تولید می گردد و روندی تولیدی آن با زغال های معمولی یا سنتی متفاوت می باشد.

قیمت زغال فشرده چینی کیلویی در شرکت های تولید

تاثیر یک دست سوزی زغال بر قیمت آن

تاثیر یک دست سوزی زغال بر قیمت آن عوامل زیادی روی قیمت زغال فشرده تاثیر گذار می باشد. یکی از این عوامل یک دست سوزی زغال می باشد، که هر چه یک دست سوزی آن بیشتر باشد، قیمت زغال هم افزایش پیدا می کند. دومین عامل که روی قیمت زغال فشرده اثر گذار می باشد، کیفیت است که این ارتباط مستقیمی با مرغوبیت مواد اولیه دارد. یکی از مواد اولیه زغال فشرده، خاک اره می باشد که برای خرید بهترین خاک اره باید در فصل های سرد سال اقدام کنید، چون بهترین خاک اره باید دارای رطوبت باشد و در فصل های سرد سال رطوبت خاک اره بیشتر از فصل های گرم سال می باشد.

پوست گردو یکی دیگر از مواد اولیه تهیه زغال فشرده می باشد و هر چه مقدار آن بیشتر باشد زغال فشرده تولید شده خاکستر کمتری دارد، که این باعث می شود کیفیت زغال فشرده تولید شده افزایش پیدا کند و قیمت زغال فشرده هم افزایش پیدا می کند. بسته بندی یکی دیگر از عوامل موثر روی قیمت گذاری می باشد و هر چه زغال از بسته بندی زیبا تر و باکیفیت تری برخوردار باشد، قیمت بیشتری دارد، قیمت زغال فله ای کمتر از زغال بسته بندی شده می باشد.

میزان تولید و عرضه هم از عوامل مهم و تاثیر گذار بر روی قیمت می باشند و هر چه تولید محصول بیشتر باشد و بازار با کمبود عرضه مواجه نشود، قیمت افزایش پیدا نمی کند ولی کمبود عرضه باعث می شود، قیمت افزایش پیدا کند.

قیمت زغال فشرده فله ای درجه یک

قیمت زغال فشرده فله ای درجه یک قیمت زغال فشرده فله ای درجه یک، بسته به نوع برند، نوع خرید، قانون عرضه و تقاضا و تغییرات نرخ ارز و تورم متغیر می باشد، علاوه بر قیمت در هنگام خرید زغال فشرده باید به نکات زیر توجه کنید:

  • بهترین زغال فشرده باید فرآیند کربن زدایی آن به خوبی انجام شده باشد، بو و گاز نداشته باشد، نباید به سرعت خاکستر شود و برای روشن ماندن به باد زدن نیازی نداشته باشد، بنابرین برای خرید چنین زغال فشرده ایی باید به سراغ برند های معتبر بروید.
  • بهترین زغال باید در فرمول تولید آن پوست گردو داشته باشد تا ماندگاری آن خوب باشد.
  • زغال مرغوب باید کاملا پخته شده باشد و خام نباشد.
مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.