مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زغال طبس فشرده عمده در مراکز خرید معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارامترهای موثر در قیمت زغال فشردهقیمت زغال صنعتی فشرده بدون گاز خراسان

زغال طبس فشرده

زغال فشرده طبس ، که با نام های زغال چینی یا قالبی و زغال صنعتی هم مشهور است یکی از انواع زغال است که مراحل تولیدی متفاوت از زغال سنتی یا معمولی دارد . ذغال فشرده طبس گونه ای فرآورده ای تشکیل شده از چند نوع مواد اولیه است ، که این مواد با هم ترکیب می شوند و به وسیله دستگاه های مخصوص خط تولید آنها ، به شکل فشرده در آمده و زغال فشرده ای را می سازند. امروزه در کشور ذغال فشرده بیشترین سهم از بازار در فروش زغال را فرا گرفته است و جایگزین مناسب و خوبی برای ذغال سنتی است و میتوان آن را به شکل عمده ای از مراکز فروش حضوری و اینترنتی و یا درب کارخانه ها خریداری کرد.

قیمت زغال طبس فشرده عمده در مراکز خرید معتبر

پارامترهای موثر در قیمت زغال فشرده

پارامترهای موثر در قیمت زغال فشرده پارامترهای خاصی در قیمت زغال فشرده میتواند موثر باشد از جمله آنها مواد اولیه مرغوب و نوع دستگاه تولید کننده زغال و نوع چوبی که برای تولید زغال به کار رفته و درجه یک بودن آن مهم است. زغال فشرده در کیفیت های مختلف و گوناگونی تولید می شوند که عوامل متعددی می تواند در مرغوبیت آن اثر گذار باشد. مواد اولیه ی زغال فشرده، که شامل خاک اره، خاک زغال و نیز پوست گردو است، در کیفیت زغال فشرده تولید شده و همینطور قیمت آن موثر خواهند بود. خاک اره که مهم ترین جزء تشکیل این نوع از زغال است، نباید از برش چوب های سرشاخه تولید شده باشد؛

چون موجب ایجاد جرقه موقع سوختن زغال می شود. از مناسب ترین چوب ها برای تولید خاک اره، چوب درخت گردو، لیمو و بلوط است. در بیشتر مواقع از چوب سپیدار هم استفاده می شود که دارای کیفیت متوسط و متعادل است نیز چوب روسی یا نراد هم موجب ایجاد جرقه در هنگام گرم شدن زغال میشود و خطر آفرین است پس قیمت زغال بسته به مواد اولیه کاربرده شده در زغال متغییر بوده و روی آن اثر گذار است.

قیمت زغال صنعتی فشرده بدون گاز خراسان

قیمت زغال صنعتی فشرده بدون گاز خراسان قیمت زغال فشرده بدون گاز و بدون دود نسبت به انواه زغال چینی و یا سنتی خراسان گرانتر است در تهیه این نوع زغال بدون گاز از مواد چوب و خاک اره مرغوب استفاده میگردد، قیمت زغال فشرده و زغال چینی به دلیل کارایی بالا و مقرون به صرفه بودنش از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار است. در زغال فشرده بدون گاز هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی مصرف نمیگردد. زغال فشرده و زغال چینی به دلیل فشرده سازی زغال که از ضایعات چوبی، پوست گردو، بادام و خاک اره به وجود می آید از کیفیت خوبی برخوردار است. این زغال صنعتی فشرده توسط کارخانجات خراسان به وفور تولید میشود و قیمت درب کارخانه ای آن بسیار مناسب تر و عالی است و یا میتوان از نمایندگی های سراسر کشور به صورت عمده و جزیی خریداری کرد.

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.