مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زغال سنتی فشرده عمده در شرکت های تولید جهرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد های لازم در قیمت گذاری زغال فشردهقیمت زغال مرکبات فشرده مرغوب جهرم

امروزه تولید زغال فشرده و زغال اکتیو پرندگان در کشور بسیار رایج شده است و حتی زغال های سنتی نیز به صورت فشرده تولید می‌شوند و توسط کارخانه های معتبر این محصول به صورت بسته بندی به بازار عرضه می گردند که در میان آنها شرکت های تولید کننده زغال سنتی فشرده جهرم یکی از بهترین این زغال ها را با قیمت بسیار مناسب تر از سایر کارخانه‌ها تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهند تا به این شکل این محصول با نرخ هر چه ارزان تر به دست مشتریان برسد و از آن جهت صادرات به دیگر کشورها نیز استفاده شود.

قیمت زغال سنتی فشرده عمده در شرکت های تولید جهرم

استاندارد های لازم در قیمت گذاری زغال فشرده

استاندارد های لازم در قیمت گذاری زغال فشرده انواع زغال های فشرده و زغال تصفیه آب بر اساس معیارها و استانداردهای متفاوت قیمت گذاری می شوند و نرخ مشخصی برای آنها تعیین می گردد که یکی از مهمترین این استانداردها میزان فشردگی زغال است به این معنی که هر چه زغال سفت تر و محکم تر باشد حین سوخت نیز دمای بسیار زیادی از خود تولید خواهد کرد و به عنوان محصولی ماندگارتر شناخته می شود.

از استانداردهای لازم نرخ‌گذاری این زغال باید به نوع ترکیبات تشکیل دهنده آن اشاره کرد به این معنی که هر چه از مواد اولیه مناسب تری مانند خاک اره چوب های سختی مانند گردو و بلوط یا چوب روسی در آنها بیشتر استفاده شده باشد زغال کیفیت بیشتری دارد و طبیعتاً نرخ آن نیز افزایش می یابد.

قیمت گذاری این محصول همچنین به ابعاد و اندازه های دقیق آن نیز مرتبط است به طوری که این زغال ها برخلاف زغال های سنتی شکل های هندسی کاملاً مشخصی دارند و هر چه ابعاد و اندازه زغال ها به هم دیگر نزدیک باشد تفاوت کمی بین آنها دیده می شود و قیمت زغال بیشتر خواهد شد.

در نهایت باید و به وزن زغال اشاره کرد که رابطه مستقیمی با میزان فشردگی و تراکم آن ندارد و زغال های با وزن بیشتر محصولاتی مناسب تر خواهند بود چون بسیار دیرتر به خاکستر تبدیل می شوند.

قیمت زغال مرکبات فشرده مرغوب جهرم

قیمت زغال مرکبات فشرده مرغوب جهرم یکی از دهها زغال فشرده مرغوب تولید شده در کشور که توسط شرکت کارخانه سازنده آن در جهرم ساخته می شود زغال مرکبات است که از زغال های فشرده درجه کشور به شمار می‌رود و مستقیما از چوب درختان مرکبات مانند لیمو و پرتقال و کیوی به دست می‌آید.

قیمت زغال مرکبات فشرده جهرم در سفارش های عمده بسیار عالی است و خریداران جهت آگاهی از نرخ ها باید با فروشنده این محصول در تماس باشند تا اطلاعات کاملی را در مورد این زغال و قیمت روز آن برای خود تهیه کنند و به این شکل یکی از بهترین زغال های کشور از جهت کیفیت استعلام قیمت نمایند.

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.