مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زغال خودسوز فشرده عمده در مراکز پخش کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر میزان رطوبت زغال فشرده بر قیمتقیمت زغال چوب انگور فشرده با کیفیت

زغال خودسوز فشرده و زغال اکتیو پرندگان با توجه به وجود کار خانه های بی شمار تولید کننده دارای قیمت های مختلفی است. خریداران در هنگام خرید محصول به صورت عمده از طریق مراکز پخش، باید ابتدا کیفیت محصول را بررسی کنند و پس از بررسی های لازم و اطمینان از کیفیت بالای زغال، اقدام به خرید عمده این محصول کنند تا دچار ضرر و زیان ناشی از خرید جنس نامرغوب نشوند.

قیمت زغال خودسوز فشرده عمده در مراکز پخش کشور

تاثیر میزان رطوبت زغال فشرده بر قیمت

تاثیر میزان رطوبت زغال فشرده بر قیمت در زمان تولید زغال فشرده و زغال تصفیه آب باید میزان رطوبت خاک اره مورد نیاز برای تولید زغال در مقدار کمی تنظیم شود. میزان رطوبت بالای خاک اره مصرفی در زمینه تولید زغال فشرده می تواند سیب ایجاد ترک در زغال فشرده شده و کیفیت آن را کاهش دهد. البته عدم وجود رطوبت و خشک بودن خاک اره هم کیفیت زغال تولیدی را به شدت کاهش می‌دهد. میزان رطوبت مورد نیاز خاک اره مصرفی در تولید زغال فشرده توسط دستگاه های آنالیز کارخانه محاسبه می شود و عدد دقیقی نمی توان برای میزان رطوبت مورد نیاز در نظر گرفت. ولی به طور کلی میزان رطوبت خاک اره مصرفی در تولید زغال سنگ باید زیر ۲۰ درصد باشد.

پس زغال تولیدی که دارای رطوبت مناسب می باشد کیفیت بسیار بالایی داشته و طبیعتاً قیمت زغال فشرده نیز افزایش می یابد. آن دسته از زغال های فشرده که رطوبت مناسب و استانداردی ندارند بر حسب درجه بندی قیمت های پایین تری را به خود اختصاص می دهند.

البته بعضی از فروشندگان متقلب زغال سنگی که به طور عمده از کارخانه خریداری کرده اند را به میزانی که چندان احساس نشود مرطوب می کنند و با این کار وزن زغال فشرده افزایش یافته و با این روش متقلبانه اقدام به کسب درآمد بیشتر می کنند.

قیمت زغال چوب انگور فشرده با کیفیت

قیمت زغال چوب انگور فشرده با کیفیت میزان مقاومت زغال چوب انگور فشرده در هنگام خرید زغال فشرده با کیفیت اهمیت زیادی دارد. هر چه زغال فشرده مقاومت بالاتری داشته باشد کیفیت زغال فشرده نیز بالاتر است و قیمت آن نیز افزایش می یابد. پس در هنگام خرید نوع مرغوب زغال چوب انگور فشرده باید میزان مقاومت را بررسی نمود.

در حال حاضر با توجه به افزایش کیفیت دستگاه های فرآوری زغال فشرده، اکثر کارخانه ها زغال فشرده با کیفیتی تولید و عرضه می کنند و کمتر شاهد تولید زغال های با مقاومت پایین و کم کیفیت توسط کارخانه ها هستیم. در هنگام خرید زغال چوب انگور فشرده باید بررسی های لازم صورت گیرد تا به اشتباه زغال بی کیفیت را به جای نوع مرغوب آن تهیه نکنیم چون ممکن است که کارایی لازم را نداشته باشد و مبلغی هم که بابت آن پرداخت کرده بودیم هدر برود.

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.