مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زغال فشرده در تهران – آراز زغال

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید و فروش زغال در تهرانزغال فشرده با کیفیت
زغال فشرده

فروش زغال فشرده در تهران برای مصارف مختلف از جمله برای پخت و پز، گرمایش، قلیان، شومینه در منازل و رستوران ها و سفره خانه ها در سال های اخیر بیشتر از هر زمان دیگر رواج یافته است.امروز بشر به دنبال یک سوخت عالی و بی ضرر بدون استفاده از مواد شیمیایی و مضزر می باشد.بدین جهت در اکثر کشورهای جهان برای دسترسی به یک سوخت کم هزینه و مرغوب تحقیقات وسعی صورت گرفته است، نتایج این تحقیقات رسیدن به یک نوع زغال صنعتی تحت عنوان زغال فشرده می باشد.زغال فشرده در کشورهای مختلف با توجه به آب و هوای مختلف و تنوع درختان با انواع مختلف ترکیب و مواد اولیه تولید می شود. در کشور ما ایران نیز به دلیل تنوع درختان در تامین مواد اولیه تولید این زغال، انواغ متفاوت زغال فشرده برای مصارف متفاوت تولید می شود، این تولیدات نه تنها در داخل کشور مورد استفاده قرار میگیرد بلکه به کشورهای صادر نیز صادر می شود.

زغال فروش

تولید و فروش زغال در تهران

تولید زغال فشرده از مواد اولیه چون خاک اره، پودر پوست گردو یا پودر پوست پسته و خاک زغال با درصدهای متفاوت صورت می گیرد.انواع زغال ها با توجه به میزان ترکیب این مواد می توانند کیفیت و مرغوبیت متفاوتی داشته باشند. هر چقدر درصد خاک زغال در تولید زغال فشرده کمتر باشد کیفیت آن زغال بهتر می شود.معمولا زغال های با درصد زیر پنچ درصد مرغوبتر هستند. زغال های فشرده می توانند انواع مختلفی داشته باشند، مثلا بصورت شمش کبابی یا پخت و پز یا برشی، سکه ای، مکعبی یا قالبی و غیره باشد. فروش انواع زغال های صنعتی یا فشرده چینی جهت مصارف داخلی و صادرات در“مجموعه تولیدی، تجاری آراز زغال ” با شرایط ویژه با هدف رضایتمندی مشتریان صورت میگیرد.

زغال فشرده

زغال فشرده با کیفیت

زغال فشرده با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد.زغال فشرده با کیفیت باید بدون بو، جرقه و دود بوده و سریع  روشن شده  و دیرتر خاموش شود، و دارای حرارت کافی  داشته و در حین سوختن شگسته نشده و خاکستری بیشتری ایجاد نکند.خصوصیات ظاهری مواد اولیه زغال های فشرده  از عوامل  مهم دیگر تاثیرگزار بر کیفیت زغال فشرده است..مواد اولیه استفاده شده در تولید زغال های فشرده باید از استحکام بالایی برخوردار باشد و دوام  بیشتریی داشته باشند .

زغال فشرده

قروش زغال فشرده در تهران :  فروش زغال فشرده در تهران

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.