مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات قالب زغال فشرده از تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی بازار هدف برای صادرات زغال فشردهصادرات کلی چسب زغال فشرده از ایران

از جمله انواع زغال پر مصرف در سراسر جهان زغال فشرده است که توسط دستگاه تولید زغال و با استفاده از قالب مخصوص تولید می شود. صادرات قالب زغال فشرده به صورت مستقیم از تولیدی به کشورهای دیگر امکان پذیر است.

صادرات قالب زغال فشرده از تولیدی

بررسی بازار هدف برای صادرات زغال فشرده

بررسی بازار هدف برای صادرات زغال فشرده هدف از بررسی بازار صادرات زغال این است که بدانیم کدام کشورها واردات بیشتری از این نوع زغال را پذیرا هستند. هر چه صادرات این زغال بیشتر باشد تولید کننده سعی در افزایش تولید خود کرده و با این کار باعث افزایش صادرات می شود.

بیایید به این موضوع بپردازیم که اکثر صادرات زغال ایران به کدام کشور انجام می شود؟ ترکیه از کشورهایی است که بیشترین خرید زغال فشرده را از ایران دارد. صادرات این محصول در بسته بندی های مناسب انجام می گیرد. از آن جا که زغال فشرده پر فروش است می توان برای کسب درآمد بالا، این محصول را صادر نمود.

حال بیایید به این مسأله بیندیشیم که صادرات زغال فشرده با استفاده از چه روشها و متدهایی موفقیت آمیز خواهد بود؟ یکی از روش های موفقیت در این کار، ارائه محصول مرغوب است. شما با استفاده از مواد اولیه مرغوب و به کارگیری امکانات و دستگاه های درجه یک، بهترین نوع زغال فشرده صادراتی را تولید خواهید کرد. این نشانه یک صادرات موفقیت آمیز در آینده ای نزدیک است.

یکی از اهداف مهم برای صادرات زغال فشرده این است که با این کار میتوان سود مناسبی کسب کرد و همچنین ارز را وارد کشورمان کنیم.

صادرات کلی چسب زغال فشرده از ایران

صادرات کلی چسب زغال فشرده از ایران چسب زغال فشرده چیست؟ چسب زغال یکی از مواد اصلی به کار رفته در تولید زغال فشرده است که این محصول از مواد بسیار طبیعی تولید می شود. مواد اصلی طبیعی برای ساخت چسب زغال، نشاسته ذرت و گندم است. در بعضی مواقع چسب زغال از مواد شیمیایی نیز تولید شده اما باعث تخریب محیط زیست می شود.

این نوع چسب به دو شکل پودری و مایع قابل تولید است. با استفاده از فرمولاسیون چسب زغال می توان انواع زغال های قالبی، فشرده و … را تولید نمود.

ایران که یکی از تولید کننده های بزرگ چسب زغال فشرده است این محصول را به صورت کلی و انبوه صادرات می کند. اما چه کشورهایی هستند که این نوع چسب زغال فشرده را برای خرید عمده تقاضا می کنند؟ کشورهای همسایه بیشترین خرید را از این محصول دارند.

چه ویژگی هایی باعث شده است تا این نوع چسب زغال به طور انبوه صادر شود؟ از جمله این خواص می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون بو
  • عدم ایجاد سردرد پس از استفاده
  • ایجاد خاکستر کمتر نسبت به دیگر زغال
  • عدم آسیب به محیط
  • حل شدن در آب
  • دارا بودن استحکام بالا
مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.