مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرایط صادرات زغال فشرده – آراز زغال

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زغالمجوز صادرات
فروش و قیمت زغال

شرایط صادرات زغال فشرده از کشور ما ایران به کشورهای هدف صادراتی، یک مسئله مهمی برای صادرکنندگان می باشد.

زغال فشرده یا چینی از محصولات مجاز صادراتی کشور ما است.شرایط  صادرات زغال فشرده  بسته به نوع زغال ، بسته بندی و فله ای به کشورهای مختلف فرق می کند.

یکی از شرایط صادرات این زغال، منوط به مرغوبیت و کیفیت مطابق استاندارد های لازم است، همچنین رعایت کیفیت  در بسته بندی، پشتیبانی خوب و قیمت رقابتی دارای اهمیت بالایی است.

 برای توسعه این کسب و کار و  ایجاد اشتغال پایدار و درآمد زایی بیشتر در این حوزه و برای رشد و گسترش فعالیت های اقتصادی  لازم است به صادرات این محصول توچه ویژه شود.

زغال فشرده

 

صادرات زغال

صادرات هر زغالی طبق مقررات صادرات و واردات سازمان تجارت ایران  و عدم مجوز وزارت جهاد کشاورزی آزاد نیست. فقط طبق مقررات صادرات و واردات توسعه تجارت، صادرات زغال فشرده ( چینی)  تحت شرایطی آزاد است.

این نوع زغال به دو شکل بسته بندی و فله ای می تواند صادر شود. زغال فشرده معمولا برای پخت و پز غذا، کبابی ، قلیان کشی، سوخت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این زغال با توجه به نوع مواد اولیه و ترکیب، در انواع مختلف تولید میشود.

صادرات انواع زغال فشرده چینی  از کشور ما به اکثر کشورهای هدف همچون کشورهای  عربی حوزه ی خلیج فارس، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان و برخی کشورهای اروپایی میباشد.

داشتن اشتراکات فرهنگی و الگوی مصرف تقریبا مشترک  این کشورها و جمعیت  بالا و بازار مصرفی نسبتا مناسب و همچنین مرزهای مشترک با اکثر کشورهای ذکر شده از مزایای بزرگ صادراتی این محصول می باشد.

همانطوریکه می دانید، هر کشوری قوانین صادرات و واردات گمرکی مخصوص به خود را دارند. شرط مهم دیگر جهت صادرات به هر کشوری، داشتن اطلاعات در مورد  قوانین گمرکی آن کشور  است.

صادرات زغال

 

مجوز صادرات

برای صادرات زغال هر تولید کننده ای نیاز به داشتن مجوز  تولید از وزارت صنعت و معدن میباشد.بطوریکه یک از شرایط  دریافت مجوز صادرات از گمرک  جمهوری اسلامی ایران منوط به داشتن مجوز تولید می باشد.

در کل لازم است برای صادرات زغال، هر صادر کننده ای اطلاع کامل از قوانین گمرکی داشته باشد.با توجه به مواد اولیه استفاده  شده در تولید این نوع زغال و موافقت محیط زیست و وزارت جهاد کشاورزی،

طبق قوانین مصوب برای کالاهای صادراتی، در حال حاضر منعی برای صادرات این نوع زغال وجود ندارد. زغال فشرده (چینی) طبق تعرفه ی گمرکی ۴۴۰۲ در حال حاضر صادر میشود.

زغال

“مجموعه تولیدی،تجاری آراز زغال” با بهره گیری از متخصصین مجرب آماده همکاری و ارائه مشاوره در زمینه صادرات زغال به مشتریان خود می باشد.

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.