مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده زغال صادراتی – مجموعه آراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت عمده زغالخرید زغال فشرده
زغال عمده

قیمت عمده زغال صادراتی، را از کجا پیدا کنیم .

لازم است یک شناخت کلی از زغال داشته باشیم ، و انواع زغال عمده را بررسی نماییم، تا ببینم چه نوع زغال عمده برای صادرا ت بهتر است. امروزه انواع مختلف زغال عمده به روش های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند، از جمله زغال های سنتی و ذغال های صنعتی.

صادرات

قیمت عمده زغال

قیمت زغالی مناسب است که ، فرآیند تولید آسان و مواد اولیه ارزان و در دسترس داشته باشد.در تولید زغال فشرده  سه ماده ارزان و در دسترس استفاده می شود. جز اصلی ، خاک اره  که یک ماده دورریز کشاورزی است. دورریز پوست گردو  و یا پوست پسته جهت افزایش دوام حرارت در حین استفاده و خاک زغال است.  ترکیب این مواد با فرمول خاص مواد اولیه زغال فشرده که بریکت نام دارد، تولید می شود.  بریکت، نام دیگر زغال خام است با قرار گرفتن در کوره ، تبدیل به زغال فشرده می شود. ذغال فشرده با توجه به نوع مصارف می تواند در قالب های خاص به اشکال متفاوتی تولید شود. بدین جهت زغال فشرده ، بدلیل تولید دربیشتر مناطق کشور آن هم از مواد ارزان دور ریختنی بخش کشاورزی ، هزینه تولید پایین و قیمت عمده مناسب تری دارد.

زغال فشرده

خرید زغال فشرده

قیمت عمده زغال (ذغال) فشرده برای صادرات  به چند دلیل مناسب است، علاوه بر دلایل ذکر شده در بالا ، در اینجا می توانیم دو دلیل ارجعیت زغال فشرده را بگوییم ، اولین و مهمترین دلیل ارجعیت زغال فشرده برای صادرات ، مجاز بودن صادرات زغال فشرده است . درحالی که طبق قانون ومقررات جمهوری اسلامی ایران بقیه ذغال(زغال) ها جز کالاهای ممنوع  برای صادرات هستند. و دومین دلیل ارحعیت زغال فشرده کیفیت و مرغوبیت آن است.

زغال فشرده با سوختن عالی و عدم داشتن دود ، بدون کربن ،جرقه و خاکستری ،دورریزی نسبت به زغال معمولی و استفاده چندباره از آن ، باعث صرف هزینه کمتر برای خرید آن  می شود.”مجموعه تولیدی و تجاری آراز آماده ارائه مناسب ترین قیمت عمده زغال  به مشتریان خود میباشدمی باشد.ذغال فشرده

مهدی مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی مقدم

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09144824761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.mogaddam49@gmail.com

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات زغال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.